Допомога з першого дня війни

19.05.2023

48

З самого  першого дня війни в Каталонії  розпочався збір гуманітарної допомоги для України та українців у  приміщенні  Генерального Консульства у Барселоні.

Згодом  Асоціація  українців “Джерело”, дякуючи допомозі  страхової компанії ZURICH, отримала можливість   відкрити Гуманітарний Центр у приміщенні по вулиці Laietana, 33 в Барселоні та  збирати і надавати гуманітарну допомогу  вимушеним переселенцям з України.

На початку 2023 року  Український Гуманітарний  Центр, за підтримки тієї ж страхової компанії ZURICH, змінив адресу і зараз розташовується на  вулиці Pamplona,113.

Благодійниками  в наданні гуманітарної допомоги для даного центру були  як громадські організації,  комерційні структури так і звичайні мешканці Каталонії та зокрема Барселони.

Серед великих компаній, які надають підтримку Українському  Гуманітарному Центру  страхова компанія ZURICH  і також Banco de Alimentacion, з яким було укладено контракт про  щомісячну поставку  продуктів харчування.

Найбільшими благодійниками є звичайні мешканці Барселони та Каталонії.

Люди безперервно приносять   ліки, побутову хімію, продукти, одяг, іграшки і навіть велосипеди.

Ліки постійно передаються в українські лікарні.

Вас також може зацікавити:

stopgap
9-й Міжнародний фестиваль української культури UcraniaFest-2023 в Барселоні

29.09.2023

В минулі вихідні, 23-го та 24-го вересня, в Барселоні відбувся 9-й Міжнародний фестиваль української культури UcraniaFest-2023. Цього року він став частиною святкувань ...

Детальнiше

Наша команда

team_item
Ольга Дзюбан

Президентка Асоціації “Джерело”

team_item
Діана Малиш

Менеджерка з комунікацій та цифрових проектів

team_item
Мар’яна Сорочук

Заступниця президентки Української Асоціації «Джерело» та Директорка Українського Центру у Барселоні

team_item
Ірина Дендюк

Режисерка Театру-студії

team_item
Ігор Лапчинський

Дипломований юрист адвокатської компанії. Спеціалізується на міграційному, корпоративному, податковому та міжнародному праві, а також на праві соціальних і пенсійних виплат в Іспанії.
+34696859547
igorlapchynskyi@gmail.com

Контакти

Слідкуйте за сторінкою Асоціації у фейсбуці. Ми пишемо про події, які були і які плануємо, анонси, інформуємо про зміни у законодавстві, запрошуємо на курси, розповідаємо про цікаве.

Нас можна знайти за адресою Carrer de Béjar, 38
автобус D40, V5, 27
метро L5 Sants Estació або L3 Espanya

Ласкаво просимо!