Допомога з першого дня війни

19.05.2023

275

З самого  першого дня війни в Каталонії  розпочався збір гуманітарної допомоги для України та українців у  приміщенні  Генерального Консульства у Барселоні.

Згодом  Асоціація  українців “Джерело”, дякуючи допомозі  страхової компанії ZURICH, отримала можливість   відкрити Гуманітарний Центр у приміщенні по вулиці Laietana, 33 в Барселоні та  збирати і надавати гуманітарну допомогу  вимушеним переселенцям з України.

На початку 2023 року  Український Гуманітарний  Центр, за підтримки тієї ж страхової компанії ZURICH, змінив адресу і зараз розташовується на  вулиці Pamplona,113.

Благодійниками  в наданні гуманітарної допомоги для даного центру були  як громадські організації,  комерційні структури так і звичайні мешканці Каталонії та зокрема Барселони.

Серед великих компаній, які надають підтримку Українському  Гуманітарному Центру  страхова компанія ZURICH  і також Banco de Alimentacion, з яким було укладено контракт про  щомісячну поставку  продуктів харчування.

Найбільшими благодійниками є звичайні мешканці Барселони та Каталонії.

Люди безперервно приносять   ліки, побутову хімію, продукти, одяг, іграшки і навіть велосипеди.

Ліки постійно передаються в українські лікарні.

Вас також може зацікавити:

stopgap
Об’єднання компаній в Іспанії для сприяння трудовій інтеграції біженців

13.11.2023

Асоціація українців “Джерело” прийняла участь у надзвичайно важливому заході, організованому Міністерством інтеграції, соціального забезпечення і міграції та Tent Partnershi...

Детальнiше

Наша команда

team_item
Ольга Дзюбан

Президентка Асоціації “Джерело”

team_item
Діана Малиш

Менеджерка з комунікацій та цифрових проектів

team_item
Мар’яна Сорочук

Заступниця президентки Української Асоціації «Джерело» та Директорка Українського Центру у Барселоні

team_item
Ірина Дендюк

Режисерка Театру-студії

team_item
Ігор Лапчинський

Дипломований юрист адвокатської компанії. Спеціалізується на міграційному, корпоративному, податковому та міжнародному праві, а також на праві соціальних і пенсійних виплат в Іспанії.
+34696859547
igorlapchynskyi@gmail.com

Контакти

Слідкуйте за сторінкою Асоціації у Facebook. Ми пишемо про події, які були і які плануємо, анонси, інформуємо про зміни у законодавстві, запрошуємо на курси, розповідаємо про цікаве.

Нас можна знайти за адресою: Carrer de Pamplona, 113
метро Marina або Glories

Ласкаво просимо!

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines analíticos. Contiene enlaces a sitios web de terceros con políticas de privacidad ajenas que podrás aceptar o no cuando accedas a ellos. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos.
Privacidad