16 травня відбувся твочий вечір культового київського поета Юрка Позаяка, який був організований за співучасті Асоціації «Джерело». На вечері Юрко Позаяк зустрівся із своїми шанувальниками, познайомив їх зі своїми творами та планами на майбутнє.

«Вишиванка, як код нації» – святкове шоу української вишиванки, яке пройщло з великим розмахом у Барселоні 18 та 19 травня. На шоу були представлені ексклюзивні колекції від модних українських дизайнерів: вишуканий повсякденний, витончений святковий одяг, неповторні образи для жінок і чоловіків та для закоханих. Хореографію представив маестро подіуму HERNANDO HERRERA.

15 травня пройшов другий юридичний семінар за участю адвокатської контори «A&H Law Partners». На семінарі були розглянуті питання оформлення і отримання виду на проживання в Іспанії, види та типи ВПН, вид на проживання по «Золотій візі» та студентській картці.

24 березня асоціація взяла участь у щорічному Міжнародному фестивалі супів світу, який організував 9 Barris Acull
Фестиваль пройшов у дружній атмосфері, відвідувачі могли безкоштовно пригоститися супами майже усіх країн світу. Українська асоціація «Джерело» дивувала гостей фестивалю традиційним українським червоним борщем.
Також у програмі фестивалю булі циркові виступи та блюховій концерт.

Test Mode