Об’єднання компаній в Іспанії для сприяння трудовій інтеграції біженців

13.11.2023

122

Асоціація українців “Джерело” прийняла участь у надзвичайно важливому заході, організованому Міністерством інтеграції, соціального забезпечення і міграції

та Tent Partnership for Refugees, який пройшов 7-го листопада  у Мадриді.

Захід, присвячений запуску Tent España, іспанської коаліції Tent Partnership for Refugees (Tent), є важливою віхою в бізнесі, яка об’єднає компанії, зацікавлені в підтримці трудової інтеграції біженців. 

У проєкті Tent España приймають участь тридцять три компанії, серед них  Amazon, Inditex, IKEA,  HILTON, L’ OREAL та інші.

Амапола Бласко, директорка Головного управління системи міжнародного прийому та тимчасового захисту, привітала всіх учасників і побажала успіху в роботі над цим проєктом.

Амайя Елізалде, директорка Tent Partnership for Refugees в Іспаніі, у своїй промові перед присутніми наголосила, що   місія Tent Partnership for Refugees (Tent) полягає в тому, щоби  мобілізувати  бізнес-спільноту в  Іспанії для інтеграції біженців на ринок праці, оскільки отримання роботи є найважливішим фактором для біженців, щоб почати нове життя.

У бесіді за  круглим  столом  прийняли участь:

  • Верідіана Фернандес, директор відділу кадрів Marriott Spain
  • Ільсен Родрігес Васкес, директор відділу кадрів Amazon Logistics, Amazon Іспанія
  • Анхель Санчес, генеральний координатор CEOE Foundation.

Мова йшла про наймання, навчання та наставництво для біженців. які перебувають в процесі пошуку роботи.

Завдяки  іспанській  коаліції Tent Partnership for Refugees: 

Компанії можуть наймати біженців напряму та скористатися їхнім талантом і допомогти  знайти роботу через своїх постачальників і клієнтів або через власний персонал.

Компанії можуть створювати програми навчання або підвищення кваліфікації, щоб допомогти біженцям підготуватися до працевлаштування або отримати більш кваліфіковані посади

Компанії можуть скористатися зацікавленістю працівників, щоб запропонувати індивідуальне наставництво по кар’єрі, щоб допомогти біженцям підготуватися до ринку праці.

Натомість біженці можуть привнести різноманітні нові навички та досвід компаніям, а також заповнити дефіцит талантів і зменшити плинність кадрів.

Об’єднання компаній в Іспанії для сприяння трудовій інтеграції біженців

Вас також може зацікавити:

stopgap
Українські біженці в Каталонії домагаються справедливості:

18.10.2023

 У той день під звуки бомб,  Лілія втекла з дому з небагатьма речами, які мала при собі і три тижні жила під гуркііт постійних артилерійських обстрілів. Вона була без зв’язку з ...

Детальнiше

Наша команда

team_item
Ольга Дзюбан

Президентка Асоціації “Джерело”

team_item
Діана Малиш

Менеджерка з комунікацій та цифрових проектів

team_item
Мар’яна Сорочук

Заступниця президентки Української Асоціації «Джерело» та Директорка Українського Центру у Барселоні

team_item
Ірина Дендюк

Режисерка Театру-студії

team_item
Ігор Лапчинський

Дипломований юрист адвокатської компанії. Спеціалізується на міграційному, корпоративному, податковому та міжнародному праві, а також на праві соціальних і пенсійних виплат в Іспанії.
+34696859547
igorlapchynskyi@gmail.com

Контакти

Слідкуйте за сторінкою Асоціації у Facebook. Ми пишемо про події, які були і які плануємо, анонси, інформуємо про зміни у законодавстві, запрошуємо на курси, розповідаємо про цікаве.

Нас можна знайти за адресою: Carrer de Pamplona, 113
метро Marina або Glories

Ласкаво просимо!

Esta web utiliza cookies propias y de terceros para su correcto funcionamiento y para fines analíticos. Contiene enlaces a sitios web de terceros con políticas de privacidad ajenas que podrás aceptar o no cuando accedas a ellos. Al hacer clic en el botón Aceptar, acepta el uso de estas tecnologías y el procesamiento de tus datos para estos propósitos.
Privacidad