Наша діяльність

Акція «Допоможемо разом»

Збираємо гуманітарну допомогу для наших співітчизниць, які вимушені буди покинути свої домівки і разом з дітьми та батьками похилого віку приїхати до Іспанії.

Школа «Нове покоління»

Інноваційний навчальний заклад у Барселоні. Включає в себе суботню школу на українській мові з вивченням 4-х обов'язкових предметів і отриманням загально-освітнього атестату. А також, дитячий садочок для дітей дошкільного віку.

Фестиваль «Ucrania Fest»

Організація та підготовка головного свята України в Барселоні «Ucrania Fest». Святкування включа в себе великий концерт самодіяльнх колективів, кулінарний та речевий ярмарок, де представлені товари та страви з України, Каталунії, Іспанії та інших країн світу.

Ви можете підтримати Українську Асоціацію “Джерело” у Барселоні, зробивши благодійну пожертву спрямовану як на повсякденну діяльність Асоціації, так і на спеціальні проекти.

Докладніше про варіанти партнерства ви можете дізнатися під час особистого візиту в Асоціацію, або за електронною адресою asociacion@djerelo.eu.

Наша основна місія – надихати та підтримувати нові та актуальні проекти у різних галузях у рамках загальної стратегії розвитку україномовного суспільства.

Системна робота нашої Асоціації спрямована на залучення коштів як для підтримки поточної діяльності, так реалізації нових проектів. Асоціація – як енергійна та оперативна структура прагне стати не тільки гідним продовжувачем традицій українського меценатства, залучаючи нових піклувальників та благодійників, а й постійно створювати нові можливості для появи сміливих, сучасних проектів, спрямованих на популяризацію та розвиток вітчизняного мистецтва.

Усі пожертви йдуть безпосередньо на те,
щоб зміцнити нашу справу.

Ви можете зробити банківський переказ. Будь ласка, вкажіть Ваше ім’я та прізвище у коментарі до переказу.

Asociación Ucraniana “Djerelo”
IBAN: ES92 0182 8606 2202 0157 2656
Concepto: Donación humanitaria a Ucrania