Правила та умови для меценатів

Ці загальні умови застосовуються до всіх платежів пожертвувань, які здійснюються на нашому веб-сайті.

Ідентифікація

Українська асоціація «Джерело» (далі «Асоціація») є неприбутковою асоціацією, зареєстрованою в Реєстрі об’єднань МВС за номером …. та власник CIF G-65874968, який проживає за адресою C/ Amilcar 56, 08023 Barcelona, ​​телефон +34 653 347 656.

Діяльність

Асоціація розвиває проекти та акції солідарності, які об’єднують фізичних та юридичних осіб, які бажають допомогти знедоленим верствам населення, пропагуючи таким чином сімейну, корпоративну та особисту солідарність та волонтерство.

Спосіб оплати

Меценат може вільно вибирати спосіб оплати, карткою (MasterCard, Visa), прямим банківським переказом або електронними засобами, такими як система PayPal. Попередньо Меценат повинен буде заповнити форму зі своїми персональними даними та своїм NIF, щоб правильно ідентифікувати пожертву та щоб ми могли видати відповідний сертифікат. Пожертви приймаються як безвідкличні, тому їх скасування або повернення неможливі.

Безпека та конфіденційність

Асоціація гарантує безпеку та конфіденційність у всіх своїх стосунках з Меценатами. Усі онлайн-платіжні операції здійснюються через захищений сервер на основі стандарту SSL, який захищає дані від спроб порушення з боку третіх осіб.
Асоціація гарантує захист та конфіденційність особистих, домашніх, платіжних та будь-яких інших даних, наданих нашими Меценатами відповідно до положень Європейського регламенту захисту даних. Усі дані, надані нашими Меценатами Асоціації, будуть включені в автоматизований файл персональних даних, створений та підтримуваний під відповідальністю Асоціації, з метою, визначеною в кожній формі збору даних.

Відповідно до положень Європейського регламенту про захист даних, Меценати Асоціації можуть у будь-який час скористатися правом доступу, виправлення, скасування та заперечення щодо своїх персональних даних, надіславши їх у письмовій формі на ім’я Української асоціації “Джерело”, C/ Amilcar 56, 08023 Barcelona або електронною поштою за адресою asociacion@djerelo.eu.

Призначення пожертвувань

Пожертвування будуть використані на заходи та проекти, розроблені Українською асоціацією «Джерело» з метою підтримки різних соціально вразливих груп через різноманітні програми та заходи щодо задоволення їхніх потреб відповідно до місії та напрямків діяльності організації, описаних на веб-сайті.

Оскільки це юридично безумовне пожертвування, право використовувати його в інших напрямках дій або програм зберігається, завжди в рамках загальних цілей Асоціації та її місії. Таким чином, Меценати розуміють і погоджуються, що, здійснюючи пожертвування безпосередньо Асоціації, пожертвування будуть використані на розсуд Асоцації.

Мінімальне пожертвування, прийом та міжнародні пожертвування:

A. Щоб зробити одноразове пожертвування, користувач повинен перейти в розділ «Підтримка асоціації» на порталі, потрапивши в розділ, він повинен вибрати суму, яку хоче пожертвувати (мінімальна сума становить десять (10) євро).

Відповідно до статті 42 Королівського указу 304/2014 від 5 травня, яким затверджено Положення Закону 10/2010 від 28 квітня про запобігання відмиванню грошей та фінансуванню тероризму, Українська асоціація «Джерело» встановить і перевіряти особу своїх Меценатів, які зробили пожертву на суму більше ста (100) євро. З цієї причини необхідно надати нам відповідну супровідну документацію (НІФ, паспорт тощо).

Щоб зробити періодичне пожертвування, користувач повинен перейти в розділ «Підтримка Асоціації» порталу, потрапивши в розділ, він повинен вибрати суму, яку хоче пожертвувати (мінімальна сума становить 10 євро на місяць), вібрати умову “Періодичне пожертування”. Ця дія переводить Мецентата у статус “Постійного партнера”. З рахунку Мецената автоматично буде списуватись замовлена сума кожний місяць. Умова діє 1 рік. Однак Меценат може відмовитися від статусу Постійного Партнера в будь який момент.

Для цього вони повинні звернутися за адресою asociacion@djerelo.eu, вказавши себе як партнера та висловивши бажання відмовитися від підписки відповідно до термінів, встановлених у політиці повернення коштів та скасування.

B. Наша віртуальна платформа дозволяє нам приймати пожертви з усього світу.

Політика скасування та повернення коштів

Скасування або повернення вже зроблених пожертв не приймаються. Донори розуміють і погоджуються, що всі пожертви, оброблені на Веб-сайті, є остаточними, і донори відмовляються від свого права вимагати відшкодування або повернення. Асоціація не обробляє та не здійснює відшкодування сум, пожертвуваних через веб-сайт.

Щодо періодичних пожертв, їх скасування буде прийнято, якщо це буде повідомлено за 15 днів до дати стягнення наступного збору, у письмовій формі на електронну адресу: asociaсion@djerelo.eu, вказавши в темі «Скасування періодичної пожертви » та його ідентифікаційні дані. Скасування, повідомлені іншим способом, не приймаються.

Загальні умови:
  • Українська асоціація «Джерело» залишає за собою право прийняти або відмовитися від пожертви. Асоціація не приймає пожертвувань, які надходять від незаконних джерел, асоціацій чи злочинних організацій або які обумовлюють саму Асоціацію чи її проекти.
  • Асоціація не входить до числа тих, що регулюються Законом 49/2002 від 23 грудня про режим оподаткування неприбуткових організацій та податкові пільги для патронажу (BOE 24712/2002), і, отже, Донори не матимуть права на отримання законодавчо встановлені відрахування для цілей податкових пільг. Проте вони отримають сертифікат пожертвування електронною поштою для відповідних цілей.
  • У разі сумнівів чи скарг щодо пожертв, зроблених на сайті, донори можуть звернутися до Української асоціації «Джерело», надіславши повідомлення в розділі «Контакти» порталу.