Юридичне попередження

Ідентифікація та право власності

Відповідно до статті 10 Закону 34/2002 від 11 липня «Про послуги інформаційного суспільства та електронної комерції» Власник розкриває свої ідентифікаційні дані:
Власник: Українська Асоціація “Джерело”.
NIF: G-65874968
Адреса: C/ Amilcar 56, Барселона – Іспанія.
Електронна пошта: asociacion@djerelo.eu
Веб-сайт: https://djerelo.eu

Мета

Метою даного Веб-сайту є: надання Українською асоціацією «Дежерело» інформаційної допомоги україномовним мешканцям Іспанії та Каталунії.

Умови використання

Використання Веб-сайту надає вам умови Користувача та передбачає повну згоду з усіма положеннями та умовами використання, включеними на сторінках:

Якщо ви не згодні з одним із цих положень та умов, утримайтеся від використання Веб-сайту.

Доступ до Веб-сайту жодним чином не означає початок комерційних відносин з Власником.

Через Веб-сайт Власник полегшує доступ і використання різного вмісту, який Власник та/або його співробітники опублікували через Інтернет.

З цією метою ви зобов’язані НЕ використовувати будь-який вміст Веб-сайту для незаконних цілей або ефектів, заборонених цим юридичним повідомленням або чинним законодавством, що завдають шкоди правам та інтересам третіх осіб, або будь-яким чином може пошкодити, зробити непотрібним, перевантажити, погіршити або запобігти нормальному використанню вмісту, комп’ютерного обладнання або документів, файлів і всіх видів вмісту, що зберігається на будь-якому комп’ютерному обладнанні, що належить Власнику, іншим користувачам або будь-якому користувачу Інтернету.

Заходи безпеки

Персональні дані, які ви надаєте Власнику, можуть зберігатися в автоматизованих базах даних, право власності на які належить виключно Власнику, який приймає всі технічні, організаційні та заходи безпеки, які гарантують конфіденційність, цілісність та якість інформації, що міститься в них відповідно до положень чинних нормативно-правових актів про захист даних.

Однак ви повинні знати, що заходи безпеки комп’ютерних систем в Інтернеті не є цілком надійними і, отже, Власник не може гарантувати відсутність вірусів або інших елементів, які можуть викликати зміни в комп’ютерних системах (програмному та апаратному забезпеченні) Користувача або в його електронних документах і файлах, що містяться в них, хоча Власник застосовує всі необхідні засоби та вживає відповідних заходів безпеки, щоб уникнути присутності цих шкідливих елементів.

Вміст Веб-сайту

Власник отримав інформацію, мультимедійний вміст і матеріали, що містяться на Веб-сайті, із джерел, які він вважає надійними, але, хоча він вжив усіх розумних заходів для забезпечення правильності інформації, Власник не гарантує, що вона є точною, повною або оновленою. Власник прямо відмовляється від будь-якої відповідальності за помилки або упущення в інформації, що міститься на сторінках Веб-сайту.

Забороняється передавати або надсилати через Веб-сайт будь-який незаконний вміст, комп’ютерні віруси або повідомлення, які загалом впливають або порушують права Власника або третіх осіб.

Вміст Веб-сайту носить виключно інформаційний характер і за жодних обставин не повинен використовуватися або розглядатися як пропозиція про продаж, запит на пропозицію про покупку або рекомендація щодо виконання будь-яких інших операцій, якщо це прямо не зазначено.

Власник залишає за собою право змінювати, призупиняти, скасовувати або обмежувати вміст Веб-сайту, посилання або інформацію, отриману через Веб-сайт, без попереднього повідомлення.

Власник не несе відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникнути внаслідок використання інформації на Веб-сайті або інформації, що міститься в соціальних мережах Власника.

Політика щодо файлів cookie

Власник отримує та зберігає наступну інформацію про відвідувачів Веб-сайту:

  • Доменне ім’я постачальника (PSI) та/або IP-адреса, яка надає їм доступ до мережі.
  • Дата і час доступу до веб-сайту.
  • Вихідна Інтернет-адреса посилання, яке веде на веб-сайт.
  • Кількість щоденних відвідувачів кожного розділу.

Отримана інформація є повністю анонімною, і ні в якому разі не може бути пов’язана з конкретним та ідентифікованим Користувачем.

Посилання на інші веб-сайти

Власник може надати вам доступ до сторонніх веб-сайтів через посилання з єдиною метою інформування про існування інших джерел інформації в Інтернеті, за допомогою яких ви можете розширити дані, запропоновані на Веб-сайті.

Ці посилання на інші веб-сайти ні в якому разі не означають пропозицію чи рекомендацію щодо відвідування цільових веб-сторінок, які знаходяться поза контролем Власника, тому Власник не несе відповідальності за вміст веб-сайтів, на які посилаються, або результати, які ви отримати, перейшовши за посиланнями. Так само Власник не несе відповідальності за посилання, розміщені на пов’язаних веб-сайтах, до яких він надає доступ.

Встановлення посилання ні в якому разі не означає існування відносин між Власником і власником сайту, на якому встановлено посилання, а також прийняття або схвалення Власником його вмісту або послуг.

Якщо ви отримуєте доступ до зовнішнього веб-сайту за посиланням, яке ви знайдете на веб-сайті, вам слід ознайомитися з власною політикою конфіденційності іншого веб-сайту, яка може відрізнятися від політики конфіденційності цього веб-сайту.

Інтелектуальна та промислова власність

Всі права захищені.

Будь-який доступ до цього Веб-сайту регулюється наступними умовами: відтворення, постійне зберігання та поширення вмісту або будь-яке інше використання, яке має публічні чи комерційні цілі, прямо заборонено без чіткої попередньої письмової згоди Власника.

Обмеження відповідальності

Власник відмовляється від будь-якої відповідальності у разі перерв або збоїв у роботі Послуг або вмісту, пропонованого в Інтернеті, незалежно від їх причини. Крім того, Власник не несе відповідальності за збої в мережі, збитки бізнесу в результаті зазначених падінь, тимчасове припинення подачі електроенергії або будь-який інший тип непрямої шкоди, яка може бути спричинена причинами, які не залежать від Власника.

Перед прийняттям рішень та/або дій на основі інформації, розміщеної на Веб-сайті, Власник рекомендує вам перевірити та зіставити отриману інформацію з іншими джерелами.

Юрисдикція

Це офіційне повідомлення повністю регулюється іспанським законодавством.

Контакти

Якщо у вас виникли запитання щодо цього юридичного повідомлення або ви хочете залишити коментарі щодо веб-сайту, ви можете надіслати електронний лист за адресою: association@djerelo.eu